„Kdo najde cestu ke koním,
najde cestu k lidem…“


Jezdecká škola

Jezdecká škola

Přihlaste se do naší jezdecké školy! Každý všední den mezi 12:00 a 18:00 přivítáme rádi dospělé i malé děti od 5 let. Pro vaše bezpečí vám zapůjčíme jezdeckou přilbu a ochrannou vestu. S sebou si tedy vezměte jen přiléhavé neklouzavé kalhoty, boty s hladkou podrážkou (nejlépe kotníčkové bez tkaniček a zipů) a dobrou náladu.

Na co se můžete těšit

Lekce pro začátečníky (30 minut) probíhá vždy na koni vedeném na lonži (trenér vede a jistí vašeho koně). Až nacvičíte základní rovnováhu v sedle a naučíte se základní ovládání koně, začnete v samostaném ovládání koně. Pokročilí jezdci pokračují ve výcviku v 60 minutových lekcích ve skupinách (max. 5 jezdců), ale domluvit lze i výcvik individuální.  Na závěr každé lekce probíhá platba a domluvíte si termín a průběh další výuky. Pro pravidelné klienty je zde možnost předpatného na 10 lekcí, ke kterému dostanete jednu lekci zdarma jako bonus :-) 

Lekce na lonži...

Začínáme na lonži..

Skupinová lekce...

Kdo lekce povede?  Výcviky v Apolence vede Aneta Řeháková, která vlastní jezdeckou licenci i certifikát instruktora od České jezdecké federace. Za sebou má dlouholetou závodní kariéru s titulem mistryně České republiky ve všestrannosti z roku 2007 v kategorii dětí. I na dále je aktivní jezdkyní a zúčastňuje se soutěží v parkurech a všestrannosti.

Prohlédněte si ceník služeb jezdecké školy a přihlaste se na individuální výukové lekce! Volejte trenérku jezdecké školy Anetu Řehákovou  775 214 618. Prosíme volat od 8:00- 11:30, případné omluvy zasílat sms zprávou. V odpoledních hodinách už je instruktorka na jízdárně a nemůže telefon zvedat.

Individuální lekce pro začátečníky na lonži trvá 30 minut a stojí 250 Kč.  Skupinová lekce pro pokročilé trvá 60 minut a stojí 350 Kč.

Všechny lekce probíhají v zadní části areálu, kde jsou k dispozici dvě venkovní jízdárny, a v případě nepříznivého počasí také krytá jezdecká hala. Pokročilejší jezdci si budou moci dopřát vyjížďky do přilehlého lesa. Jezdit budete na našich koních, případně můžete požádat o ustájení vlastních koní prostřednictvím chráněné dílny Diany Houdové. Těšíme se na vás i vaše děti!

Chcete se přihlásit do jezdecké školy? Volejte Anetu Řehákovou 775 214 618!Kontaktujte nás

APOLENKA
Na Okrajích 156
530 02 Spojil

  • +420 775 614 618
  • jolana.stepankova@apolenka.org
 
 
           

 

© 2022, APOLENKA – HIPOREHABILITACE – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑